Hladan tuš za Zvezdu u Surdulici: Borjan odbranio jednom, ali drugi put nije mogao

Telegraf 27.10.2021  |  Telegraf.rs

Ovakvu situaciju ove sezone nismo gledali da crveno-beli imaju dva gola zaostatka

Fudbaleri Crvene zvezde naišli su na "tvrd orah" u Surdulici, gde je domaća ekipa na poluvremenu vodila sa 1:0, a zatim u drugom poluvremenu dodatno zagorčala život crveno-belima, pošto je preko Viktor Lukića, posle još jedne kontre povisila na 2:0. Zvezda je po izlasku na teren u drugom poluvremenu krenula svim silama ka golu Surduličana, a to je domaćinima ostavilo dosta prostora za kontre. Jednu takvu su i iskoristili u 54. minutu, pa je Zvezda po prvi put ove