Atletikove muke u Valensiji: Bardi mu ukrao pobedu iz penala u 90. minutu (video)

Mozzart sport 28.10.2021

Posle remija sa Sosijedadom, Jorgandžije razočarane novim bodom protiv Levantea - 2:2

Nije ovo Atletiko Madrid koji odaje utisak da bi mogao da odbrani titulu šampiona Španije. Kada nosite etiketu branioca trofeja, utakmice protiv timova kao što je Levante morale bi da budu rutina. Za Atletiko, gostovanje u Valensiji bilo je ništa drugo nego mučenje... Sa razočaravajućim ishodom. Taman kada je Mateus Kunja petnaestak minuta pre kraja pogodio za drugo vođstvo, delovalo je da će tri boda biti upisana u maniru ekipe Dijega Simeonea - atletikovski.