Rukomet: Spartak savladao Železničar, za prvu pobedu u sezoni

Subotica.com 01.11.2021  |  Subotica.com

Rukometaši Spartaka savladali su Železničar iz Niša rezultatom 44:29 u okviru sedmog kola grupe B Arkus lige Srbije. Subotičani su tako upisali prvu pobedu ove sezone, a da su bili smireniji i precizniji u završnici slavili bi ubedljivije.

Početak utakmice nije nagoveštavao ubedljiv trijumf Spartaka. Poveli su Subotičani, potom su Nišlije preokrenule rezultat. Usledila je dobra serija domaćina, Spremo i Skuban su ponovo doveli Subotičane u vođstvo 6:4. Boljom igrom u odbrani, ali i velikom željom za pobedom Spatzak je stigao do velike prednosti posle pola sata igre 22:13. I u nastavku se Spartak pitao na parketu. Uspeli su domaći igrači da steknu veliku prednost posle samo osam minuta igre u drugom