Superliga Srbije: Spartak posle preokreta do pobede protiv Kolubare, Bijelović junak!

Hot sport 02.11.2021  |  HotSport

Fudbaleri Kolubare poraženi su od Spartaka sa 1:2 u pretposlednjoj utakmici 15. kola Superlige Srbije.

Domaćin je veoma dobro otvorio utakmicu u Loznici, pošto je do prednosti stigao već na startu, a strelac je u 11. minutu prvog dela bio crnogorski napadač Uroš Đuranović. Ovaj gol jeste iznenadio ‘golubove’, koji su ipak do odlaska na veliki odmor uspeli da poravnaju. Najveće zasluge za tako nešto idu na račun Nikole Srećkovića, koji je u 36. minutu pronašao put do mreže za izkednačenje. U drugom delu je sve delovalo da bi domaćin iz Lazarevca i gosti iz Subotice