Grujić zaslužan za remi u Milanu, Jović dobio šansu na kašičicu! Još jedan kiks roso-nera, Benzema ponovo dokazao da je lider “kraljevskog kluba”

Alo 03.11.2021
Grujić zaslužan za remi u Milanu, Jović dobio šansu na kašičicu! Još jedan kiks roso-nera, Benzema ponovo dokazao da je…

Zanimljiv početak večeri

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Šahtjor rezultatom 2:1 na domaćem terenu u okviru meča grupe B. U isto vreme Milan I Porto su odigrali nerešeno (1:1) u utakmici grupe D. Na "Đuzepe Meaci". "roso-neri" su ponovo podbacili, moglo je i da bude gore, ali uspeli u drugom poluvremenu da izbore bod. Porto je poveeo u šestom minutu pogotkom Dijaza, posle sjajne asistencije našeg Marka Grujića. Tanjug/Ap Reprezentativac Srbije je nakon toga imao dve ozbiljne šanse, ali