Kako je Kevin Panter postao: Partizanov "ubica" iz bronksa: Bivši "zvezdaš" sa srpskim pasošem preporodio crno-bele, Obradović ga jednom rečenicom pretvorio u zver na parketu!

Sportal blic 03.11.2021  |  Vl.K.
Kako je Kevin Panter postao: Partizanov "ubica" iz bronksa: Bivši "zvezdaš" sa srpskim pasošem preporodio crno-bele…

Navijači sinoć su definitivno dobili novog ljubimca, , koji je još jednom pokazao da je igrač za velika dela! Mučila se ekipa Željka Obradovića najvećim delom utakmice protiv Huventuda.

U napadu nikako nije išlo, rival je krajem treće deonice pobegao na najvećih plus 11 i činilo se da crno-belima polako ovaj meč klizi iz ruku. Ipak, tada se ukazao Kevin Panter. Američki bek je sa dve uzastopne trojke u poslednjem minutu treće četvrtine održao svoj tim u, koliko toliko, podnošljivom minusu. Međutim, to je bilo tek zagrevanje za ono što je usledilo u poslednjem minutu susreta. Gosti iz Badalone su u poslednjih 60 sekundi ušli sa vođstvom od 62:65, a