‘Nedostajalo nam je malo sreće’: Linta je zadovoljan nakon remija sa Čukom, protivničkoj ekipi je poručio ovo!

Hot sport 05.11.2021  |  HotSport

Posle nerešenog rezultata (1:1) protiv TSC-a u prethodnom kolu, fudbaleri Voždovca zabeležili su još jedan remi.

U okviru 16. kola nacionalnog prvenstva na svom stadionu odigrali su 1:1 sa gradskim rivalom Čukaričkim. Brđani su u ranoj fazi meča, već u sedmom minutu, došli do prednosti. U nastavku su Zmajevi stvarali više šansi, ali je i golman Preković imao zapaženu rolu. Iako je domaći tim u dva navrata zatresao mrežu Čuke, VAR je poništio pogodak Vujnovića s kraja prvog poluvremena, te je izjednačenje doneo Miloš Milović pogotkom u 67. minutu. Šef stručnog štaba Voždovca