Remi Voždovca i Čukaričkog na Krovu (video)

Sportski žurnal 05.11.2021

Voždovac i Čukarički su odigrali nerešeno u prvom meču 16. kola Super lige Srbije – 1:1. Brđani su poveli u sedmom minutu golom Endijaea, posle odličnog dodavanja Docića, a domaći su do boda došli posle prekida, kad je Stanisavljević odlično ubacio loptu, a Milović neometan savladao Petrovića

Čukarički je poveo iz prve prilike na meču, Docić je odlično proigrao Endijaea, koji je rutinski savladao Prekovića – 0:1. Pomoćni sudija je pustio da se akcija završi, potom je podigao zastavicu, pa je usledila reakcija iz VAR sobe. Posle tri minuta Novak Simović je pokazao na centar. Preuzeo je Voždovac inicijativu posle vođstva Brđana, a do prve ozbiljnije prilike stigao je u 25. minutu, ali je Purtić iz slobodnog udarca sa 20 metara šutirao visoko preko gola