Mitrović zadovoljan: Lopta je išla dobro u napadu, činilo mi se da smo postigli 20 trojki

Večernje novosti 05.11.2021  |  Novosti online

AdmiralBet ABA League / Dragana Stjepanović Crveno-beli su u pregazili Atinjane sa 81:58 i tako ostvarili najubedljiviju pobedu ikada u Evroligi. - Da stavimo te neke rekorde na stranu, zaista dobar meč sa naše strane.

Posle duže vremena smo uspeli da nađemo napadački ritam od samog starta. U tome nam je mnogo pomogla i dobra odbrana koju smo igrali gotovo tokom svih 40 minuta. Praktično smo Panatinaikosu poene, naročito u prvom poluvremenu, dozvoljavali iz naših grešaka i omogućavali mu da iz kontri postiže poene. Možemo da budemo zadovoljni. Ko god je bio na terenu dao je veliki doprinos i definitivno nam je bila potrebna jedna ovakva utakmica, da skinemo sa leđa teret koji smo