Totalna ludnica u bohumu! Srbin u sedmom minutu nadoknade pogodio sa svoje polovine i začinio blistavu partiju protiv Hofenhajma!

Sportal blic 06.11.2021
Totalna ludnica u bohumu! Srbin u sedmom minutu nadoknade pogodio sa svoje polovine i začinio blistavu partiju protiv…

je u meču 11. kola nemačke Bundeslige kao domaćin bio bolji od Hofenhajma sa 2:0, a centralna figura utakmice bio je srpski internacionalac.

Nekadašnji đak Bajerna je za svega pola sata na terenu pokazao svoj kvalitet i doveo domaćina do trijmufa pogotkom i asistencijom. Pantović je u igru ušao u 64. minutu, kada je na terenu zamenio Elvisa Rekbečaja i svega dva minuta kasnije upisao je asistenciju za pogodak Novotnija. Ovo je praktično bio i prelomni momenat utakmice, a pravu poslasticu navijačima Bohuma Srbin je priredio u 97. minutu kada je postigao fenomenalan pogodak sa preko 60 metara i tako