Filipović rastužio Novi Beograd: Srpski predstavnik namučio favorizovani Olimpijakos u Ligi šampiona

Kurir 09.11.2021

Prvi poraz Novobeograđana, koji su kao domaćini izgubili od ekipe iz Pireja sa 12:9

U drugom kolu A grupe Lige šampiona u vaterpolu, Novi Beograd je poražen kao domaćin od grčkog olimpijakosa - 9:12 (2:4, 3:2, 0:4, 4:2). Tim Vladimira Vujasinovića nije uspeo da na pravi način uđe u okršaj sa favoritom iz Pireja, iako je uspeo da se dva puta vrati iz velikog minusa od četiri i pet golova. Prvi put nakon serije Olimpijakosa 5:0 krajem prve i početkom druge četvrtine, kao i u poslednjoj posle 5:10. Novi Beograd je prišao dva minuta pre kraja na gol