Sjajna igra partizana u drugoj četvrtini: Crno-beli na poluvremenu imaju osam poena prednosti!

Hot sport 10.11.2021  |  HotSport

Zek Ledej kontroliše skok! U okviru 4. kola A grupe Evrokupa, košarkaši Andore su ugostili Partizan.

Završeno je prvo poluvreme, a klub iz prestonice Srbije ima osam poena prednosti (24:32). Viđen je izuzetno ‘tvrd’ početak duela. Teško se dolazilo do poena na obe strane terena. Domaćin je prvi uspeo da se odvoji, a Željko Obradović je zatražio tajm aut pri zaostatku od 6 poena. Na kraju prve deonice, Andora je vodila sa 16:12. U uvodnim minutima druge deonice nije bilo poena. Dva minuta se čekalo na prvi pogodak. Partizan je nakon toga sjajno zaigrao i napravio