Kvalifikacije za SP: Rusi sa šest golova pregazili Kipar, neočekivan poraz Švedske!

Hot sport 11.11.2021  |  HotSport

Fudbalska reprezentacija Rusije deklasirala je sa 6:0 reprezentaciju Kipra u sklopu H grupe kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

Kiprani su u prvom poluvremenu uspeli da pruže kakav-takav otpor, primili su samo jedan gol, koji je postigao Jerohin na asistenciju Smolova, a sve nakon lačanih grešaka kiparskih igrača. U drugom poluvremenu, totalni fijasko gostiju. Pogađali su redom Smolov, Mostovoj, Sutormin, Zabolotnji i još jednom Jerohin za ubedljivu pobedu. Veliko iznenađenje priredila je Gruzija koja je u Tbilisiju pobedila Švedsku sa 2:0. Gruzini su u meč ušli bez opterećenja, jer za njih