Kvalifikacije za Mundijal - Šveđani sve prosuli sa Ibrom, sjajni Makedonci i Rusi!

Sportske.net 11.11.2021  |  Sportske.net

Grupa A Azerbejdžan - Luksemburg 1:3 Reprezentacija Azerbejdžana je završila kvalifikacije za Mundijal u Kataru sa samo jednim osvojenim bodom i to na gostovanju protiv Republike Irske.

Oni su danas na svom terenu poraženi od Luksemburga sa 0:2, a oba gola smo videli u drugom poluvremenu. Već u 21. minutu domaći su ostali sa igračem manje pošto je crveni karton dobio Mutalimov, da bi u nastavku prvo Rodrigeš "makazicama" doveo goste u prednost u 67. minutu, da bi Til povisio na 0:2. Salahli smanjuje na 1:2, da bi Rodrigeš svojim drugim golom postavio konačnih 1:3. Grupa B Gruzija - Švedska 2:0 Šveđani su propustili ogromnu šansu da se približe