Fudbaleri Srbije ubedljivo pobedili Katar

Politika 11.11.2021

Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je večeras u Beogradu Katar sa 4:0, u prijateljskoj utakmici u sklopu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2022. godine. malim brojem gledalaca na stadionu „Rajko Mitić”, Srbija je povela golom Saše Lukića u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Drugi gol postigao je Luka Jović u 51. a dva minuta kasnije strelac je bio Dušan Vlahović. Konačan rezultat postavio je Sergej Milinković-Savić u 83. minutu. Srbija je igrala u kombinovanom sastavu, selektor Dragan Stojković pružio je priliku igračima koji su do sada imali manju minutažu pošto je želeo da sačuva glavne igrače za utakmicu u Lisabonu protiv Portugala u nedelju, koja će odlučiti o plasmanu na Svetsko prvenstvo. Prvu šansu na utakmici imao je Nemanja