Povezane vesti

Fudbaleri Srbije ubedljivo pobedili Katar

Fudbaleri Srbije ubedljivo pobedili Katar

Politika 11.11.2021
Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je večeras u Beogradu Katar sa 4:0, u prijateljskoj utakmici u sklopu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2022. godine. malim brojem gledalaca na stadionu „Rajko Mitić”, Srbija je povela golom Saše Lukića u… »
Ni večeras ne može bez loših vesti, Srbija bez još jednog aduta protiv Portugalaca!

Ni večeras ne može bez loših vesti, Srbija bez još jednog aduta protiv Portugalaca!

Sportske.net 11.11.2021
Reprezentacija Srbije napravila je odličnu uvertiru za odlučujući meč u kvalifikacijama za Mundijal. ''Orlovi'' su večeras na ''Rajku Mitiću'' savladali Katar sa 4:0 i pokazali da spremno dočekuju gostovanje u Lisabonu u nedelju, ali odlično… »
Stojković nema nijednu dilemu: Znam tim za Portugaliju

Stojković nema nijednu dilemu: Znam tim za Portugaliju

Mozzart sport 11.11.2021
„Rezultat protiv Katara nije bio prioritet“, naglasio Stojković. Sve što je stručni štab reprezentacije Srbije zamislio za meč sa Katarom (4:0), to je i ostvareno. Tako tvrdi selektor Dragan Stojković. Ubacivanje udarnih igala u drugom… »
‘Ostvario sam san’: Saša Lukić nakon prvenca u dresu reprezentacije – ‘Porugalci su ranjivi!’

‘Ostvario sam san’: Saša Lukić nakon prvenca u dresu reprezentacije – ‘Porugalci su ranjivi!’

Hot sport 11.11.2021
Vezni fudbaler zadovoljan je bio nakon dašanjeg meča. Fudbalska reprezentacija Srbije je sa 4:0 savladala Katar u Beogradu, a prvi gol za ‘orloveo’ postigao je u završnici prvgo dela meča Saša Lukić. – Lepa uvertira za nedelju. Nismo ušli… »
‘Znam ko će igrati U Lisabonu’: Piksi je spremio tim za napad na Portugalce – ‘Tu nemama nikakvih dilema!’

‘Znam ko će igrati U Lisabonu’: Piksi je spremio tim za napad na Portugalce – ‘Tu nemama nikakvih dilema!’

Hot sport 11.11.2021
Fudbalska reprezetnacija Srbije uspešno je okončala poslednju proveru pred meč decenije u Lisabonu. U Beogradu je sa 4:0 savladan Katar, a selektor Dragan Stojković Piksi je imao priliku da promeša karte i proveri snage, a nakon svega viđenog… »
Ako se iz Lisabona budu vratili kao heroji, biće nam žao što smo ih ovako ispratili

Ako se iz Lisabona budu vratili kao heroji, biće nam žao što smo ih ovako ispratili

Mozzart sport 11.11.2021
Slaba poseta uoči najvažnije utakmice u kvalifiakcijama za Mundijal. Utakmica sa Katarom nema nikakvu rezultatsku važnost, to je jasno stavio do znanja i Dragan Stojković Piksi izjavom da neće biti važno čak i ako ekipa ne uđe u utakmicu… »
VIDEO Ovako igra Srbija: Pogledajte dva sjajna gola u tri minuta

VIDEO Ovako igra Srbija: Pogledajte dva sjajna gola u tri minuta

Nova 11.11.2021
Fudbaleri Srbije su protiv Katara postigli u samo tri minuta dva pogotka. Najpre je pogodio Luka Jović posle sjajne akcije kada je loptu silovito zakucao iza leđa golmana Alšiba. Sergej Milinković-Savić je potpuno promenio igru Srbije koja je postala… »
Ako Anćeloti ne veruje - Piksi i te kako veruje! Kakav momenat za Luku Jovića - gol posle dva meseca! /video/

Ako Anćeloti ne veruje - Piksi i te kako veruje! Kakav momenat za Luku Jovića - gol posle dva meseca! /video/

Sportal blic 11.11.2021
U Realu mu očigledno ne ide, ali Piksi i dalje veruje u Luku Jovića! Zanimljivo, da je ovo drugi pogodak ove sezone, a prvi je takođe bio protiv Katara pre dva meseca u Mađarskoj. Akcija je tekla ovako: Sergej Milinković-Savić je napravio "višak"… »

Vesti dana »