KMF srušio vicešampiona: Vranje - Novi Pazar 4:2

Vranje news 13.11.2021  |  Vranjenews

Klub malog fudbala (KMF) Vranje zadržao je maksimalan učinak u dosadašnjem prvenstvu Prve futsal lige Srbije pobedom nad prošlogodišnjim vicešampionom države Novim Pazarom sa 4:2 (1:1), ekipom koja je do ovog kola bila bez poraza u šampionatu.

Idealan je bio početak susreta 6. kola za Vranjance. Poveli su u 1. minutu golom Jovanovića, nošeni podrškom oko 2.000 navijača koji su ispunili tribine Sportske hale u Vranju. Miroljubivo je, barem što se golova tiče, bilo sa obe strane sve do poslednjeg minuta prvog poluvremena kada je goste u egal doveo Vukadinović i tim se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku gosti su se bolje snašli u prvih desetak minuta i uspeli da u 27. minutu preokrenu rezultat preko