Srbija je na Svetskom prvenstvu! Mitrović u 90. minutu usred Lisabona doneo Orlovima totalni preokret! (FOTO/VIDEO)

Vesti online 14.11.2021  |  Vesti online

Fudbalska reprezentacija Srbije plasirala se direktno na Svetsko prvenstvo u fudbalu pošto je u poslednjem meču kvalifikacija pobedila u gostima Portugaliju sa 2:1 posle totalnog preokreta i gola Mitrovića u 90. minutu.

Moderno, smireno i profesionalno! Tako bi se najbolje opisalo sve ono što su izabranici selektora Dragana Stojkovića Piksija prikazali u odlučujućem duelu odigranom u Lisabonu. Posle lošeg početka i gola koji je šokirao čitav tim, usledila je mnogo bolja igra, konstantan pritisak na gol rivala i onda potpuni preokret. Golove su postigli Dušan Tadić u prvom poluvremenu, i onda, na samom kraju meča nabolji strelac, Aleksandar Mitrović koji je još jednom pokazao zašto