''Panteri'' ne staju, pobeda i u Zagrebu!

Sportske.net 20.11.2021  |  Sportske.net

Košarkaši FMP-a iz Železnika upisali su večeras i sedmu pobedu u devet odigranih kola AdmiralBet ABA lige. ''Panteri'' su u Zagrebu savladali domaću Cibonu rezultatom 69:66, što im je peta pobeda u poslednjih šest mečeva, a Zagrepčanima je ovo četvrti poraz u sezoni.

U najvećem delu ove utakmice vodila se ravnopravna borba, ekipe su se smenjivale u vođstvu, ali kada je bilo najvažnije, ekipa Nenada Stefanovića je bila bolja. Cibona se ''probudila'' početkom poslednjeg kvartala sa šest vezanih poena, vratili su domaći minimalnu prednost i tako polako uveli meč u dramatičnu završnicu, s obzirom da je narednih nekoliko minuta obeležila ''rezultatska klackalica''. Ali, na ulasku u posldnja dva minuta, Radovčić promašuje oba