Čelzi silan, još jedna blamaža Junajteda, Liverpul se poigravao sa Arsenalom (video)

Sportski žurnal 20.11.2021

Fudbaleri Čelzija pobedili su u gostima ekipu Lestera sa 3:0, u utakmici 12. kola Premijer lige

Čelzi je dominirao od prvog minuta i poveo je već u 14. minutu golom Antonija Ridigera, glavom posle kornera. Na 2:0 povisio je N'Golo Kante, lepim golom sa ivice kaznenog prostora, a konačan rezultat postavio je Kristijan Pulišić u 71. minutu. Fudbaleri Votforda pobedili su na svom terenu ekipu Mančester junajteda sa ubedljivih 4:1. Votford je mogao da povede u 11. minutu, ali Ismaila Sar nije iskoristio penal. Međutim, do kraja poluvremena domaći igrači su