Zvezda nakon preokreta slavila u Lučanima: Katai het trikom doneo pobedu crveno belima! (video)

Hot sport 21.11.2021  |  Vasilije Kićanović

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su 17. kolu Superlige protiv ekipe Mladosti rezultatom 5:1.

Ekipa Dejana Stankovića slavila je nakon preokreta na veoma nezgodnom gostovanju u Lučanima rezultatom 1:5. Zvezdu je predvodio Katai koji je postigao het trik i doneo potpuni preokret crveno belima. Ekipu Mladosti je u 9. minutu u prednost doveo Milan Bojović, a nakon lošeg starta se ekipa šampiona probudila i došla do izjednačenja preko Aleksandra Kataija u 30. minutu, a krilni fudbaler iz Srbobrana je isto ponovio i u 54. minutu meča, dok je treći gol deo Gelora