Zvezdino pojačanje mora mnogo bolje! Dejan Stanković ga izveo posle samo 20 minuta - nije otpisan, ali treba da radi!

Mondo 21.11.2021  |  Nemanja Stanojčić

Dejan Stanković je posle pobede pričao o utakmici, ali i o izmeni koja je iznenadila sve, jer je Živković napustio teren u 21. minutu.

Dejan Stanković je posle pobede pričao o utakmici, ali i o izmeni koja je iznenadila sve, jer je Živković napustio teren u 21. minutu. Slab početak, pa ubedljiva pobeda Crvene zvezde na gostovanju u Lučanima. Posle rano primljenog gola su se oporavili i savladali Mladost (5:1). Bojović je zatresao mrežu Popovića u osmom minutu, Katai je u 30. izjednačio, da bi u drugom poluvremenu Katai dao još dva gola (53. i 65. minut), a između toga su se upisali Kanga (59) i