Zvezda odlična u Lučanima: Het-trik Kataija i četiri gola za 10 minuta slomili Mladost

Vesti online 21.11.2021  |  Vesti online

Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su savladali Mladost iz Lučana, kao gosti sa 5:1 u 17. kolu Superlige Srbije.

Zvezda je tokom većeg dela meča diktirala ritam i imala terensku incijativu, ali je prva primila gol i onda bila mnogo konkretnija u drugom poluvremenu kada je postigla četiri gola za 12 minuta. Na početku utakmice domaći su iznenadili Zvezdu golom Bojovića u 9. minutu. Fudbaler Mladosti dobro je odreagovao posle kornera i doveo svoj tim u prednost već u ranoj fazi. U 19. minutu još jednom je Kostić spasao gol, kada je odbranio situaciju jedan na jedan sa Njegošem