Jeziv sudar Džeka i Ospine! Napadač Intera se zakucao glavom u golmana Napolija, koji se srušio na zemlju - saigrač morao da mu vadi jezik!

Sportal blic 21.11.2021
Jeziv sudar Džeka i Ospine! Napadač Intera se zakucao glavom u golmana Napolija, koji se srušio na zemlju - saigrač morao…

Fudbaleri i odigrali su jedan od derbi mečeva 13. kola Serije A, koji je završen pobedom tima iz Milana, rezultatom 3:2 (2:1).

Navijači su mogli da uživaju u pravoj fudbalskoj predstavi, da vide pregršt lepih stvari, preokret Intera i čak pet golova, ali i one koje nisu baš takve. Jedan od detalja koji su obeležili meč je i žestok sudar golmana Napolija i napadača Intera . Naime, u završnici utakmice, nakon što je Mertens smanjio vođstvo Intera na 3:2 u 78. minutu, golman Napolija je doživeo nokaut. Sve se zbilo u 80. minutu nakon što je Džeko pokušao da stigne jedno dugu loptu, pa se pri