Zgroženi i navijači! Ono što je Luka Jović doživeo od saigrača iz Reala je skandalozno

Večernje novosti 21.11.2021  |  Novosti online

Foto: EPA-EFE/Rodrigo Jimenez Prvo su mu problem zadavale manje, pa veće povrede, onda mu Zinedin Zidan nije davao značajniju šansu, a ni Karlo Anćeloti ga, od letošnjeg preuzimanja ekipe, ne koristi baš često.

Foto: M. Vukadinović, AP, Tviter printskrin Srbin je, kako to obično biva, utakmicu počeo na klupi za rezerve, a kada su gosti poveli sa 1:4, što je bio i konačan rezultat, Anćeloti je u 80. minutu zamenio Karima Benzemu Jovićem. Jovic finally getting more than 5 minutes under Ancelotti pic.twitter.com/rPNTh1W6iJ — J. (@TotalKroos) November 21, 2021 Jovic played for 10 minutes and touched the ball once — Rk (@RkFutbol) November 21, 2021 Takvo ponašanje ostalih