KMF Leskovac bolji od Crvene Zvezde

Jugmedia 23.11.2021  |  Zoran Jovanović

Da je trener Stojanovć mogao da bira utakmicu kojom bi prekinuo niz poraza koji traje još od remija sa Tisom u četvrtom kolu, verovatno bi izabrao utakmicu protiv Crvene Zvezde jer, veće motivacije od pobede nad nekadašnjim prvakom države, svakako nema.

Pogotovo ako ga pobedite na njegovom terenu. U Beogradu, u utakmici 9. kola Druge futsal lige Srbije, Crvena Zvezda-Leskovac 2:5 (1:2). Uspeli su leskovački futsaleri da posle zaostatka od 1:0 u 4. minutu stignu do izjednačenja golom Nastića u 9. a onda i pogotkom Petrovića povedu 2:1 i sa vođstvom odu na zasluženi odmor. Drugo poluvreme ponovo je otvoreno pogotkom gostiju, ovog puta u listu strelaca upisao se Đorđević u 24. a najavu loših vesti za domaću ekipu