Crno-bela tuga u estoniji! Flora savladala Partizan, evropsko proleće pod znakom pitanja!

Alo 25.11.2021

Fudbaleri Flore pobedili su Partizan rezultatom 1:0 u meču 5. Kola grupe B Lige konferencija

Bio je ovo loš dan za crno-bele, nisu puleni Aleksandra Stanojevića uspeli da iskoriste svoje šanse, što je Flora kaznila i došla do svoje prve pobede u ovom takmičenju. Bolje je estonski tim otvorio ovaj meč, ipak nisu dali crno-beli. U 21. minut zapretio Nemanja Jović, lopta je potom udarila u ruku defanzivca Flore, ali sudija je procenio da nije u pitanju penal. Vremenom je Partizan bio sve ofanzivniji, ipak hladan tuš je stigao u 42. minutu kada je Martin Miler