Kruševljani stigli do preokreta u Kragujevcu: Marjanović pogodio za 4. mesto, Radnički ostaje pri dnu tabele! (video)

Hot sport 27.11.2021  |  HotSport

Vodili su domaći, ali… Fudbaleri Napretka iz Kruševca su stigli do preokreta i pobede nad Radničkim 1923 iz Kragujevca rezultatom 1:2, u okviru 18. kola Superlige Srbije.

Domaći su znatno bolje počeli, ali su se gosti nakon primljenog gola probudili i na kraju zasluženo slavili. Pogodak za vođstvo postigao je Miloš Vidović već u drugom minutu meča. Kragujevčani su potom znatno popustili u igri, a vrlo raspoloženi gosti stvarali su šanse i konstantno su bili opasni po gol protivnika. Nagrada je stigla u 28. minutu kada je Đorđe Jovanović zatresao sopstvenu mrežu. View this post on Instagram A post shared by FK Napredak Kruševac