FSS pokrenuo postupak? Tončev i sin upali kod sudija - "Pozdravio sam ih i rekao da sude pošteno"

Večernje novosti 27.11.2021  |  Novosti online

Foto Ministarstvo Kako prenosi portal " Maksbet sport" Otac i sin su u sredu u Surdulici tokom poluvremena utakmice Radnik – TSC (2:1) posetili glavnog arbitra. - Službena lica sa utakmice predvođena glavnim sudijom Dejanom Trifkovićem, prijavila su incudent i sve detaljno opisali u izveštaju, koji je predat nadležnim organima.

Stariji Tončev je član Izvršnog odbora FS Srbije, navodi portal. Dodaje se da nije bilo fizičkog sukoba, već se radi o verbalnom napadu zbog isključenja Uroša Milovanovića koji je drugi žuti karton dobio u 24. minutu. Novica Tončev se u razgovoru za " Žurnal" jutros osvrnuo na pomenutu tvrdnju. - Da se bilo šta dešavalo, zar bi sudije posle utakmice došle na večeru, upitao je Tončev i dodao: - Budući da nije bilo nikakvog osnova, prijava nije ni podnesena. Jedino,