"Orlovi" poraženi u monsu! Srbija dominirala, a onda u poslednjoj četvrtini ispustila pobedu protiv Belgije!

Alo 28.11.2021

Košarkaška reprezentacija Srbije izgubila je od Belgije na gostujućem terenu rezultatom 73:69 u utakmici drugog kola kvalifikacija za Svetsko prvenstvo

Imali su “Orlovi” pobedu u rukama, ipak Belgija je u poslednjoj četvrtini napravila neverovatnu seriju koja im je donela trijumf. Puleni Svetislava Pešića počeli su meč na najbolji mogući način, od samog starta nametnuli su svoj ritam, a najviše su se isticali Teodosić, Petrušev i Avramović. Srbija prvu četvrtinu završila vođstvo 21:13. Sličnu situaciju smo gledali i u drugom poluvremnu. Kad god bi se Belgija približila, "orlovi" su uspeli ponovo da uđu u ritam i