Čuveni stručnjak poručuje: ‘Vinisijus ima nešto posebno u nogama! Napravio je još jedan korak kako bi postao najbolji na svetu’ (video)

Hot sport 29.11.2021  |  Dimitrije Nišavić
Čuveni stručnjak poručuje: ‘Vinisijus ima nešto posebno u nogama! Napravio je još jedan korak kako bi postao najbolji na…

Nastavlja se dominacija mladog Brazilca u LaLigi! Fudbaleri Real Madrida su u nedelju savladali Sevilju.

Utakmica 15. kola nacionalnog šampionata Španije završena je rezultatom 2:1. Gosti su poveli već u 12. minutu. Tibo Kurtoa je ostao nemoćan nakon udarca Rafe Mira. Snažni napadač je još jednom pokazao koliko je značajan za ofanzivu Sevilje. Uspeli su domaći da dođu do izjendačenja tokom prvog poluvremenu. Francuski reprezentativac, Karim Benzema, postigao je 11. pogodak ove sezone u 32. minutu meča. Real je tri boda osvojio zahvaljujući golu u finišu utakmice.