Vlahović jako blizu obaranja ronaldovog rekorda! Fjorentina savladala Sampdoriju, Dušan na pet koraka od istorije!

Alo 30.11.2021

Fudbaleri Fjorentine pobedili su Sampdoriju rezultatom 3:1 u utakmici 15. kola Serija A

Gosti su prvi poveli u 15. minutu preko Gabijadanija, ali vrlo brzo su momci u ljubičastom ušli u svoju seriju. Prvo je Kalehon u 23. minutu, da bi se u listu strelaca upisao naš Dušan Vlahović u 32. minutu, a rezultat je zaključio Sotill u 45. minutu. Ovo je jako bitan gol za Vlahovića, ukupno 12. u ovoj sezoni, kojima čuva prvu poziciju na listi strelaca. Ipak, to nije sve. Dušan je postigao 29. gol u godini čime je postao jedan od četiri stranca kome je to pošlo