Partizan minimalcem bolji od Dubočice na "Čairu", Radnik ispao od drugoligaša

Južne vesti 01.12.2021  |  Marko Mitić Južne vesti

Fudbaleri Dubočice i Radnika završili su nastupe u ovogodišnjem nadmetanju Kupa, pošto je u osmini finala na stadionu ”Čair” Partizan minimalnim rezultatom 1:0 (1:0) savladao leskovački tim, dok je veliko iznenađenje priredila ekipa Loznice koja je sa 2:1 (0:0) nadigrala ekipu iz Surdulice.

U duelu leskovačkog srpskoligaša i prvoplasirane ekipe Superlige, kvalitet crno-belih bio je primetan tokom svih 90 minuta utakmice. I pored potpune dominacije, jedini gol na meču pao je tek u 38. minutu, kada je mladi napadač Partizana Milovanović glavom pogodio nebranjeni deo mreže golmana Mladenovića. Isti igrač je glavom pokušao i u 11. minutu, ali je tada golman Leskovčana izašao kao pobednik. Mladenović je bio na visini zadatka i u 17. minutu, kada je uspeo