Ludnica u Rimu – osam golova, dva crvena, i strašan pogodak Sergeja /video/

Sputnik 02.12.2021

Fudbaleri Lacija i Udineza odigrali su 4:4, u dramatičnoj utakmici u kom je Sergej Milinković-Savić bio strelac prelepog gola u 56. minutu. Pored svega navedenog viđena su i dva crvena kartona, Patrika (Lacio) u 57. i Moline (Udineze) u 69. minutu, kao i izjednačujući pogodak gostiju u devetom minutu nadoknade utakmice.

Utakmica 15. kola Serije A između Lacija i Udineze donela nam je kišu golova i umalo veliki preokret domaćina, pošto su +gubili na poluvremenu 3:1, zatim su vodili 4:3, a onda je Udineze u 90+9 minutu došao do izjednačenja. „Nebesko plavi“ nalaze se u slaboj formi, ubedljivo su poraženi od Juventusa i Napolija u prethodna dva kola, i na ovom susretu morali su da pobede ako su želeli da ostanu u trci za visok plasman. Ekipa Mauricija Sarija na kraju ipak nije