Kakav igrač! Ronaldo u 87. Minutu pretrčao ceo teren za 12 sekundi: Sprinta i povređen, ispustio dušu zbog gola! (video)

Mondo 03.12.2021  |  Milutin Vujičić

Ovo je razlog zbog kog volimo Kristijana Ronalda.

Ovo je razlog zbog kog volimo Kristijana Ronalda. Kristijano Ronaldo je prošle noći sa dva gola protiv Arsenala (3:2) doneo veliku pobedu Mančester junajtedu pred dolazak novog trenera Ralfa Rangnika, a istovremeno je ispisao istoriju fudbala. Portugalski napadač je "probio" granicu od 800 golova u zvaničnim utakmicama i pokazao da ga glad za njima ne napušta ni sa punih 36 godina. I nisu to samo golovi, Ronaldo je želeo da se pokaže pred Rangnikom, koji je sa