Čilić ljut: K'o čili i nikome nije jasno zašto!? Hrvat posle ubedljivog poraza od Novaka Đokovića besneo na sutkinju /video/

Sportal blic 03.12.2021  |  Dr. P.
Čilić ljut: K'o čili i nikome nije jasno zašto!? Hrvat posle ubedljivog poraza od Novaka Đokovića besneo na sutkinju…

Dejvis kup reprezentacija Srbije izjednačila je večeras protiv Hrvatske na 1:1 u polufinalu Dejvis kupa u Madridu, pošto je Novak Đoković pobedio Marina Čilića posle dva seta, 6:4, 6:2.

Prvi teniser sveta pobedio je 30. igrača sveta posle sat i 40 minuta. Teniseri su u prvom setu osvajali gemove na svoje servise, sve do devetog, kada je Đoković uspeo da napravi brejk i povede sa 5:4. On je posle toga osvojio gem na svoj servis i poveo je u meču. Srpski teniser je bio ubedljiviji u drugom setu, napravio je dva brejka i doneo svom timu izjednačenje u polufinalnom duelu. Ipak, meč je ostao u senci događaja na kraju meča. Naime, Čilić je bio veoma