"Malo smo se i "štedeli", znamo šta nas čeka!" Stanković zadovoljan pobedom na teškom gostovanju, a onda poslao prelepu poruku: "Stari lisac" poput njega nam uvek treba!

Sportal blic 05.12.2021
"Malo smo se i "štedeli", znamo šta nas čeka!" Stanković zadovoljan pobedom na teškom gostovanju, a onda poslao prelepu…

uspešno su prebrodili neugodno gostovanje u Kruševcu, gde su protiv domaćeg upisali pobedu od 2:0.

Crveno-beli su praktično sav posao obavili u prvih 45 minuta, tokom kojih su postigli oba pogotka i omogućili sebi mirniji nastavak utakmice. Golovima Rodića u petom odnosno Kataija u 43. minutu Zvezda je stigla do nova tri boda, a nakon utakmice trener beogradskog tima imao je i te kako razloga za zadovoljstvo. - Bilo je ovo teško gostovanje, a čestitao bih i Napretku na igri. Mislim da smo u prvom poluvremenu imali inicijativu, mogli smo postići i gol više, na