Forma je prolazna, klasa je večna: Zvezda se ‘igra’ sa Napretkom, Katai pokazao zbog čega je majstor ove igre! (video)

Hot sport 05.12.2021  |  HotSport

U toku je utakmica između Napretka i Crvene zvezde, a nakon prvog poluvremena gosti vode rezutltatom 0:2.

Ekipa srpskog šampiona sjajno je otvorila utakmicu u Kruševcu, već u 5. minutu je ‘načeta’ mreža domaćeg tima. Nakon prvog kornera, Zvezda je stigla u vođstvo. Katai je uputio sjajan centaršut, Eraković je sa prve stative loptu prebacio na drugu, a Rodić nije imao težak zadatak pa je glavom samo ubacio loptu u mrežu. Nstavila je Zvezda da stvara šanse, ali je mladi Jordanov par puta sjajno intervenisao i sprečio da još neka lopta završi iza njegovih leđa.