‘To nam je bio cilj’: Jojić otvorio dušu posle Anortozisa pa otkrio šta je Partizanova snaga, jednog saigrača je posebno pohvalio!

Hot sport 10.12.2021  |  HotSport
‘To nam je bio cilj’: Jojić otvorio dušu posle Anortozisa pa otkrio šta je Partizanova snaga, jednog saigrača je…

Ekipa Partizana izborila je prolazak u šesnaestinu finala Lige konferencija i time obezbedila proleće u Evropi, sedmi put u istoriji.

Iako su crno- beli vodili od 20. minuta pogotkom Milovanovića, gostujući tim izjednačio je iz kaznenog udarca samo 13 minuta kasnije, ali je i rezultat od 1:1 bio dovoljan Partizanu za drugo mesto u grupi. Utiske o toku grupne faze i utakmici sa Anortozisom, nakon meča izneo je Miloš Jojić: – To nam je bio cilj kada je grupa izvučena. Dobro smo počeli takmičenje, sa dve pobede, potom poraz od Genta kod kuće, tamo bod. Malo smo „zakuvali“ situaciju porazom u