Superliga Srbije: TSC konačno prekinuo seriju bez pobede, Vukić i Banjac pogađali za prvi Lazetićev trijumf!

Hot sport 11.12.2021  |  HotSport

Fudbaleri TSC-a su u sklopu 20. kola Superlige Srbije na stadionu ‘Čika Dača’ u Kragujevacu savladali Radnički 1923 sa 3:0 (1:0).

Tim sa severa zemlje je uspeo da konačno prekine seriju bez poraza, a apsolutni junak trijumfa je Stefan Vukić, koji je postigao dva gola. Prvi put je loptu u mrežu poslao u 27. minutu nakon centaršuta Stanojlovića sa levog boka. Gosti su bili konkretniji, a do kraja prvog poluvremena su dobre šanse propustili Vukić i Banjac, dok je na drugoj strani odgovor stigao preko Nemanje Tomića. Na početku drugog dela, gosti su stigli do novog gola, pošto je u 56. minutu TSC