Vlahović je čudo, Fiorentina nije daleko ni od Lige šampiona, a Ronaldo nek strepi!

Sportske.net 11.12.2021  |  Sportske.net

Fiorentina je danas na svom terenu dočekala Salernitanu, poslednjeplasiranu ekipu u prvenstvu i slavila je sa 4:0 (1:0) bez nekih velikih problema, pa je sada na četiri boda od četvrtoplasirane Atalante i pozicije koja vodi u Ligu šampiona.

Ponovo je briljirao Dušan Vlahović. Postigao je oba gola u drugom poluvremenu, bio je ponovo nerešiva enigma za protivnika i dokazao kakvu levicu poseduje. Povela je Fiorentina u 31. minutu preko Bonaventure, odigrala sigurno iako nije imala previše prostora u napadu, a onda raspodija Dušana Vlahovića u nastavku, prvo je u 51. minutu postigao fantastičan gol sa dvadesetak metara levom nogom sa ivice kaznenog prostora, a onda je u 84. minutu na asistenciju Sotila