Bregar: Brže su od nas, to je odlučilo

Vesti online 11.12.2021  |  Sport klub

Ženska rukometna reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira u četvrtfinale Svetskog prvenstva koje se održava u Španiji – u nedelju su od izabranica Uroša Bregara bolje ble olimpijske prvakinje Francuskinje. Selektor Srbije posle meča analizirao je uzroke poraza.

Duel je završen rezultatom 22:19 za Francusku posle preokreta. – Šteta što nismo došli do pobede. Bilo je stvarno teško – veoma je komplikovano napadati vrhunsku odbranu Francuske 60 minuta. Nije lako naći rešenja i prolaziti stalno ‘jedan na jedan’ i ‘dva na dva’. Mi smo danas pokazali veliko srce i dobru želju i volju u odbrani. Jovana Risović je bila baš dobra danas – rekao je Uroš Bregar. – U drugom poluvremenu smo krenuli pomalo brzopleto i napravili tri