Milinković-Savić i Lukić rastužili Mihajlovića! Bolonja pala u Torinu smešnim autogolom!

Alo 12.12.2021

Fudbaleri Torina poobedili su Bolonju sa 2:1 u meču 17. kola italijanske Serije A.

Torino, za koji su celu utakmicu odigrali Vanja Milinković-Savić i Saša Lukić došao je do šeste pobede u prvenstvu, dok je Bolonja koju sa klupe predvodi Siniša Mihajlović pretrpela sedmi poraz. U 24. minutu Torino je poveo golom Antonija Sanabrije na asistenciju Lukića. Na novi pogodak se čekalo do 69. minuta kada je autogol postigao francuski defanzivac Sumaoro, posle ubačene lopte Lukića, Francuz je nespretno reagovao i prevario svog golmana. Sve što je tim