Džerard dočekan aplauzima, bodovi ostali na enfildu: Pobede favorita u Premijer ligi

Večernje novosti 11.12.2021  |  Novosti online

Egipćanin je bio i precizan sa bele tačke u 67. minutu, i to je bio njegov 14. pogodak ove sezone u Premijer ligi. Fudbaleri Arsenala pobedili su na svom terenu Sautempton sa 3:0, golovima Aleksandera Lakazeta u 21, Martina Odegarda u 27. i Gabrijela u 63. minutu. Bod manje od drugoplasiranog Liverpula ima Čelsi, koji je na svom terenu u finišu meča stigao do slavlja protiv Lidsa sa 3:2. Lids je poveo golom Rafinje sa penala u 28. minutu, izjednačio je Mejson Maunt