Kakva ludnica na ‘marakani’: Dva penala za Zvezdu, Katai samo jednom pogodio – igrač Radnika Benu ‘pocepao’ glavu! (video)

Hot sport 13.12.2021  |  HotSport
Kakva ludnica na ‘marakani’: Dva penala za Zvezdu, Katai samo jednom pogodio – igrač Radnika Benu ‘pocepao’ glavu…

Završeno je prvo poluvreme utakmice 20. kola Superlige Srbije.

Nakon plasmana u osminu finala Lige Evrope, fudbaleri Crvene zvezde u sjajnom raspoloženju dočekali su ekipu Radnika na svom stadionu. Rezultat nakon 45. minuta igre je 1:0, a autor pogotka za crveno-bele je Aleksandar Katai. Današnja utakmica je i 100. meč Dejana Stankovića kao trenera Crvene zvezde. Opšti utisak je da je ekipa sa Marakane bila znatno bolji rival tokom prvog poluvremena, čemu svedoči i broj udaraca – 9 prema 2 u korist srpskog šampiona. Zvezda je