Superliga Srbije: Pet golova i majstorija Jankovića u preokretu Mladosti protiv Napretka! (VIDEO)

Hot sport 15.12.2021  |  HotSport

Fudbaleri Mladosti su u sklopu 20. kola Superlige Srbije nadigrali Napredak sa 3:2.

Veoma uzbudljiv duel odigran je u Lučanima, viđeno je pet golova i veliki preokret domaćina, a duel je otvorio fantastičan pogodak Stefana Jovanovića sa preko 30 metara od gola rivala. (VIDEO:YouTube/Arena Sport TV) Lučanci su uzvratili u 20. mintu preko Saše Jovanvoića, da bi tri minuta nakon toga Mitar Cuković doveo goste u ovo vođstvo. Zatim je usledio još jedan preokret. Ante Hrkać je poravnao rezultat u 31. minutu, da bi u 48. 17-godišnji Đorđe Gordić doneo