"Najluđe" poluvreme u super ligi Četiri gola na severu zemlje, Zvezda dva puta gubila (video)

Alo 16.12.2021

TSC je u poslednjem kolu u jesenjem delu sezone dočekao Crvenu zvezdu, na poluvremenu je bilo 2:2.

TSC je u poslednjem kolu u jesenjem delu sezone dočekao Crvenu zvezdu, na poluvremenu je bilo 2:2. Posle greške Zvezdinog golmana Popovića poveli su domaći preko Banjca u 7. minutu. Ivanić je izjednačio u 15. minutu, Stanojlović vratio prednost domaćima već u 18. Pavkov je u 32. minutu braniocu titule doneo novo izjednačenje volejom sa sedam metara na dodavanje glavom Vukanovića. Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.