Fudbal: Spartak porazom u Kruševcu okončao jesenji deo prvenstva

Subotica.com 18.12.2021  |  Subotica.com

Spartak je poražen u Kruševcu od Napretka minimalnim rezultatom 1:0 u okviru 21. kola, ujedno i poslednjeg u jesenjem delu Superlige. Kruševljani su iskoristili igrača više na terenu i u 70. minutu golom Petra Đuričkovića došli od prednosti, što se ispostavilo i konačnog rezulata utakmice.

U prvom poluvremenu domaći tim je u uvodnim minutima meča bio dosta opasniji. Pretili su Marjanović, Đuričković, Stevanović, ali nisu našli rešenje za Dubljanića. Kako je vreme odmicalo vodila se ravnopravna borba, a odna su i Subotičani počeli da prete Vasiljeviću. Đuričković je pokušao iz daljine da pogodi dalji levi ugao, ali je Dubljanić zakačio loptu i promenio joj pravac. Uzvratio je Nemanja Mihajlović, Vasiljević je bio na mestu. Stopostotna šansa za