Superliga Srbije: ‘Zmajevi’ demolirali Metalac na ‘krovu’ – Vujnović nastavio da trese mreže, u strelce se upisao i bivši fudbaler Crvene zvezde! (video)

Hot sport 19.12.2021  |  HotSport
Superliga Srbije: ‘Zmajevi’ demolirali Metalac na ‘krovu’ – Vujnović nastavio da trese mreže, u strelce se upisao i…

U poslednjem kolu pred odlazak na zimsku pauzu, fudbaleri Voždovca ubedljivo su savladali Metalac sa 5:2 na svom stadionu i tako obezbedili visoko šest mesto na tabeli nacinalnog prvenstva.

Milanovčani uprkos postignutim golovima nisu uspeli energetski da pariraju ekipi sa Krova, naročito u drugom poluvremenu, dok su se kod Zmajeva redom u listu strelaca upisivali Milović, Purtić, Vujnović, Hajdin i Mašović. Izuzetan početak za Zmajeve koji su već u četvrtom minutu došli do vođstva. Stanisavljević je izveo slobodan udarac, a Milović je iskoristio gužvu pre golom, prvi došao do lopte i direktno je poslao u gol. Nastavili su domaći da napadaju, nekoliko