Spaleti ima recept za "rosonere" - Derbi pripao Napolitancima, bizaran ofsajd rastužio Milan

Sportske.net 19.12.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri Napolija pobedili su Milan na "San Siru" rezultatom 1:0 i tako spustili zavesu na današnji raspored Serije A.

Gosti su rano stigli do vodstva. U petom minutu Zjelinski je poslao centrašut iz kornera, a Elmas glavom ispratio loptu u mrežu “rosonera”. Milan je bio u prilici da izjednači već posle 15-ak minuta. Ture je precizno centrirao do šesnaesterca, a Zlatan bio prvi u skoku, međutim lopta je završila pokraj desne stative. Po povratku na teren Milan je igrao nešto konkretnije. Ibrahimović je bio jedan na jedan sa Ospinom i odlučio je da šutira u gornji levi ugao, međutim